sobota, 25 czerwca 2011

GOD? IS THIS YOU?

 bochenki

Jest już taka późna godzina... Zerknęłam dzisiaj na gadu-gadu w telefonie i okazuje się, że po siedmiu dniach "testowania" trzeba wykupić tę usługę, a więc teraz przetrząsam Internet w poszukiwaniu jakiegoś sposobu, żeby mieć gadu-gadu za free z wi-fi. Właściwie to już znalazłam pewien program, więc sobie go ściągnę i wypróbuję, bo nie będę tracić pieniędzy na głupie gadu, z którego i tak rzadko kiedy korzystam, gdyż szybko idzie bateria. Głównie to korzystam z tego, gdy mi się nie chce zasiadać przed komputerem wieczorem lub gdy chcę sprawdzić, czy aby ktoś mi nie przysłał wiadomości. [...] Nom, i tak aktywowałam gadu, stwierdziwszy, że inne programy są całkowicie bezsensu. Tak poza tym to nie mam specjalnie czego napisać. Wczorajszy dzień spędzony w bardzo miłym towarzystwie, dzisiejszy także. Idę zaraz do łóżka poczytać książkę mojego ulubionego autora...

2 komentarze:

  1. Mi gg w jednym z telefonow nie chodzi :( . A tobie radze usunać i zaistalować od nowa , u mnie się sprawdza i mam za free .

    OdpowiedzUsuń
  2. I tak jest już po ptakach. :) Gdyby web.gadu-gadu chodziło mi tak jak należy w telefonie, to w ogóle nie fatygowałabym się do instalacji gadu-gadu.

    OdpowiedzUsuń