poniedziałek, 28 stycznia 2013

Day 18

Może nie będę zbyt odkrywcza i przedstawię wam zdjęcie, które doskonale odzwierciedla moje uzależnienie od słodyczy, ale niech będzie.


TAAK, TO JA! A tę czekoladę dostałam od mojej kochanej siostrzyczki, z którą niedługo się spotkam mniej więcej w tym samym miejscu, co na zdjęciu. Can't wait! Niestety do soboty zostały całe cztery dni, pełne roboty, potu, łez i poświęcenia, ale dam radę. Muszę dać radę. Mierżą mnie informacje, których muszę się wykuć, wszystkie te regułki i definicje z WOS-u. Nie lubię sprawdzianów z WOS-u, nawet jeśli są wielokrotnego wyboru. Dzisiaj muszę ogarnąć do końca angielski, nauczyć się trochę z polskiego, chemii i biologii, uwielbiam wtorki. Całe szczęście, że siedzę w szkole tylko do 12:35, a potem mam całą masę wolnego czasu, którą mogę poświęcić na... naukę geografii. How sweet, isn't it?

3 komentarze:

 1. Ależ mi ochoty na czekoladę narobiłaś ;d.

  OdpowiedzUsuń
 2. O o czekolada mniam :D

  Może z nadejściem wiosny warto to zmienić ? nawet nie dla odchudzania, ale dla zdrowia i lepszej kondycji :) Wszystko zależy od Ciebie :) Ja też uwielbiam słodycze :D niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł :) Doskonale Cię rozumiem :D

  OdpowiedzUsuń